Hírek
Önkormányzat
Polgármesteri hivatal
Hirdetőtábla
Intézmények
Kultúra
Sport
Kerület
Sporteseményekarchívum »
Betűméret növeléseBetűméret csökkentéseNyomtatás

Bronzérem az országos kosárlabda diákolimpián

Labdajátékokban nagy sikernek számít, ha országos döntőbe jut egy-egy fővárosi csapat. A Baár-Madas Református Gimnázium leány kosarasainak ugyanakkor már nem először sikerült a bravúr.

Az eredményt tovább szépíti, hogy a csapat tagjainak döntő része, nem egyesületi szinten, hanem az iskolai sportkörön sajátította el játéktudását. A gimnázium leány kosárlabda csapata már negyedik éve vesz részt a Kosárlabda Diákolimpia országos döntőjében. A legjobb eredményt idén érte el a hatodik korcsoportos csapat. A megnyert budapesti selejtező, és az országos elődöntő után bronzérmet vihettek haza a lányok Zalaegerszegről. A csapatban csak három leigazolt játékos játszott, a többiek az iskolai edzéseken készültek.

A csapat tagjai (képen látható sorrendben): Bognár Barnabás testnevelő, Velkey Krisztina, Kapitány Emese, Varga Mercédesz, Horváth Fanni, Váczi Teodóra, Dobrosi Márta testnevelő, Durst Hanna, Haidekker Anna, Pádár Fanni, Balázs Zsuzsanna, Tóth Noémi

 

Utolsó módosítás dátuma: 2011. április 30. 10:08